Geriausios rusų dainos

Rusų populiacija Lietuvoje yra pakankamai didelė. Remiantis paskutiniais statistiniais duomenimis rusų tautybės gyventojų mūsų šalyje yra apie 180tūkst. Tai sudaro apie 6 procentus visų gyventojų. Dėl šios priežasties mūsų valstybėje yra ne vieną rusų kalba veikianti radijo stotis. Tiesa, rusiškos dainos yra populiarios ir lietuvių tarpe.

Vyresni žmonės dar su nostalgija prisimena tokias garsias Rusijos estrados žvaigždes kaip Ala Pugačiova, Irina Alegrova, Margarita Fomina, Borisas Moisejevas, Valerijus Leontjevas, Olegas Gazmanovas, Valerijus Meladzė.

Tuo tarpui jaunimui geriau žinomi tokie įžymūs Rusijos atlikėjai, kaip Dima Bilanas, Filipas Kirkorovas, Polina Gagarina, Sergejus Lazarevas.

Visgi, išrinkti geriausias visų laikų rusų dainas yra pakankamai sudėtingas reikalas. Labai praverstų ir jūsų pagalba. Parašykite šio pranešimo komentaruose kokios jums geriausios rusų dainos. Peržvelkite savo mp3 grotuve ar kompiuteryje esančius mėgstamiausius rusiškos kūrinius ir palikite atsiliepimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *