GRUPĖ „4FUN“ ALBUMO ĮRAŠUS BAIGS RYGOJE

Grupė „4FUN“ netrukus planuoja baigti įrašus savo autorinių dainų albumui „Dėlionė“, kurį numato išleisti balandžio pabaigoje. Paskutinės dvi albumo dainos bus įrašytos Rygoje, dirbant su nuolatiniu grupės „Walters&Kazha“ prodiuseriu, kuris praėjusiais metais aranžavo ir bendrą abiejų grupių dainą „With U“, tapusią Nr. 1 Latvijoje ir dideliu hitu Lietuvoje. Šis kūrinys taip pat pasirodys būsimame „4FUN“ albume „Dėlionė“.

Nuo kovo mėnesio grupės būgnininkas Laimonas Staniulionis, be grupės veiklos dar dirbantis muzikos prekių salone „Tamsta“, išeina dviejų mėnesių kūrybinių atostogų albumo įrašams pabaigti ir albumo leidybos darbams įgyvendinti. Kovo pabaigoje-balandžio pradžioje radijo stotis pasieks ir visiškai nauja grupės „4FUN“ daina.

Šiomis dienomis Laimonas Staniulionis su nekantrumu taip pat laukia „Pravdos 1 minutės“ konkursinės programos rezultatų, kurioje dalyvauja jo filmas „1-M“. Šis filmas, kuriame yra panaudotas fragmentas iš naujausio „4FUN“ radijo singlo „Tarp“, įrašyto kartu su Neda, kovo 5 dieną, šį ketvirtadienį, kartu su kitais konkurse dalyvaujančiais filmais bus rodomas „Forum Cinemas Vingis” kino centre.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *